Niebezpieczny facet

Opublikowano: 17-09-2021


Szósty tom z serii Rock Chick.
„Nie mogę być gwiazdą na twoim niebie, bo Ty jesteś jedyną, która jeszcze świeci na moim.”
Stella jest artystką, liderką i gitarzystą zespołu. Zawsze gotowa do pomocy. Obecnie jest samotna po tym, jak zostawił ją Mac, jeden z NPI.
Akcja zaczyna się ostro. Ludzie Sidneya Cartera strzelają do kobiet Nightingale’ów. W różnych miejscach Denver. Do Stelli również… Trafiła wraz z innym do Zamku gdzie spotkała ekipę. I wszystkie dziewczyny. Dowiedziała się, że Mac chce ją chronić, różnymi sposobami. Bo… Ona jest jego kobietą. Ale Stella rzuciła mu wyzwanie, które przyjął. A on zawsze wygrywa…
Czy tym razem też tak będzie?
„Gdy nadejdzie czas, że dasz mi coś, czego nie będę musiał wydzierać z ciebie siłą, gdy z własnej woli dasz mi kawałek siebie, ja dam ci również.”(str.221)
Dużo się dzieje. Wojna z przestępcami. Miłosne przepychanki Stelli i Maca. Koncerty i inne wydarzenia z życia członków zespołu bohaterki oraz seksownych twardzieli i ich partnerek.
„Bitwa za bitwą. Raz po raz. Dzień po dniu.” (str. 134)
Bohaterowie i bohaterki tej serii książek są naprawdę charakterni. Wyluzowani kiedy trzeba. Skupieni w innych momentach. Stanowią zgrany zespół. Rodzinę. Wspierają się. Pomagają sobie. Są ze sobą. A do tego mają extra poczucie humoru.
Mają też jednak swoją przeszłość i związane z nią demony. A one pojawiają się w najmniej spodziewanych momentach. To, że nie są z nimi sami jest niezwykle istotne. To, że zależy im na sobie nawzajem, to ogromny atut.
Jak zwykle zbyt szybko przeczytałam.
Cytując Stellę… „Ja pitolę”… To było dobre.
M