Słodki twardziel

Opublikowano: 09-06-2022


Początek tej książki jest mocno zakręcony w czasie, ale da się ogarnąć😀

Bohaterką tej części serii jest Ally (Allyson Nightingale), jedna z liderek gangu rockowych lasek. Jest uparta i konsekwentna, wie czego chce i do tego dąży nawet jeśli jej najbliższym się to nie podoba. Ma tendencję do pakowania się w kłopoty. Niespecjalnie się tym przejmuje. Z każdej strony ktoś jej pilnuje oraz wie o jej poczynaniach. Wspierają ją bardzo chętnie rockowe laski i kilku twardzieli. Wszyscy (z wyjątkiem braci) chcą jej pomóc a często wyręczyć ( tu bracia są chętni).
Na początku jest w tajnym seksualnym „układzie” z Zachem Reno, o którym i tak większość przyjaciół wie ( jak zwykle). Potem są oficjalnie parą. Jej druga połówka to troskliwy i opiekuńczy, seksowny macho. Ich wzajemne relacje są słodkie, chwilami nawet za bardzo. Ale nie tylko. Mieszanka amerykańsko- włoska jest jak jazda bez trzymanki. Ostro i gorąco. I niebezpiecznie, jak to bywa w takich rodzinach.

Przewijają się też bohaterowie – znajomi z poprzednich części. I jest pewna niespodzianka … w ciekawy sposób wpleciona w fabułę😀

Książka o sile rodziny, przyjaźni i miłości. O wsparciu jakie one dają. O zaufaniu.
Połączenie sensacji i erotyku tej autorce się wyjątkowo udaje. Po raz kolejny w serii Rock Chick.
M